Hodnocení
našich klientů

Hodnocení našich klientů

_
Operace horních víček
MartinaCervenkova
7. 4. 2024

Minulý měsíc jsem ve Zlíně podstoupila zákrok - operaci horních víček. Jsem velmi spokojená, jizvy již nejsou téměř vidět. Pan doktor i celý tým byl profesionální. Dostala jsem veškeré informace, které jsem potřebovala, jak před samotným zákrokem, tak i po něm, při odstranění stehů. Mohu jen doporučit. (zdroj Estheticon)

_
Operace horních víček
Lucie1234567
23. 3. 2024

Kliniku Venusium a pana doktora Chorváta mohu jen doporučit. Téměř bezbolestný zákrok, žádné modřiny a 7 dnů po výkonu pouze mírný otok. (zdroj Estheticon)

_
Odstranění lipomu
Marcela_Jiru_kova
12. 3. 2024

Pana doktora moc doporučuji. Operoval mi větší lipom na žebru v lokální anestezii za 5 minut hotovo a velká úleva. Jela jsem za panem doktorem z Příbrami kde chtěli zákrok dělat v celkové anestezii.Nejenže jsem se tak vyhnula narkóze, ale díky přístupu a humoru pana doktora jsem se ani necítila jako v nemocnici. (zdroj Estheticon)

_
Operace horních víček
Paulina22
18. 2. 2024

Úžasný,vtipný,citlivý a milý přístup pana doktora Chorváta a celého týmu.Zákrok proběhl v naprostém pořádku.Po zákroku,3 den,mírný otok a nažloutlé pod očima.Jsem ráda,že jsem operaci podstoupila,už teď jsem spokojená jak krásně oćka prokoukla🥰Kontakt na pana doktora si vyžádaly, kolegyně I kamarádky.Určitě pana doktora Chorváta doporučuji.... (zdroj Estheticon)

_
Operace horních víček
Zuzana74
13. 2. 2024

Holky neváhejte, výsledek je skvělý stejně jako pak doktor, při zákroku legrace a pohoda, do půl hodinky hotovo. Profesionální přístup a po sedmi dnech od zákroku nevím o operaci, celou dobu bez modřin a otoků. (zdroj Estheticon)

_
Zvětšení prsou
BarboraChloupkova
8. 2. 2024

Největší DĚKUJU patří p. doktorovi Chorvátovi za skvěle odvedenou práci na klinice Premier Clinic a můj vysněný dekolt.! Operace dopadla nad moje očekávání a dle mého gusta. Zvolili jsme kulatý implantát Mentor, střední profil, 440ml, uložení dualplane. Od prvního dne jsem byla naprosto unešená a naprosto šťastná a spokojená. Panu doktorovi děkuji za pohotovost kterou mi přes sociální sítě byl ochoten kdykoli dát, když jsem si s něčím nebyla jistá. Byl rychlý, pohotový a kdykoli hned odepsal a uklidnil mě. Jsem 7 týdnů po operaci a necítím vůbec žádnou bolest, pnutí ani diskomfort. Připadám si jako bych na žádné operaci ani nebyla. Podle názorů mých kamarádek a mého přítele jsou prsa k nerozeznání od přírodních, což mě naprosto šokovalo . Opravdu vypadají jak když jsou moje a jsou opravdu velmi přirozené. Proto chci touto cestou poděkovat celému teamu Premier Clinic za skvělou péči a milý perosnál a hlavně za šikovné ruce pana doktora :) 10/10 DOPORUČUJI !!! (zdroj Estheticon)

_
Operace očních víček
Dana015
5. 2. 2024

V lednu jsem absolvovala operaci horních víček. Vše proběhlo v naprosté pohodě a bezbolestně. Asi 3 dny jsem měla větší otoky + modřiny.Pak vše rychle mizelo. S operací jsem velmi spokojená. Mým problémem byl hlavně pocit těžkých víček a unavené oči. 4. den po operaci jsem nastoupila do práce. Touto cestou bych chtěla velmi poděkovat MUDr. Chorvátovi i celému personálu za kvalitně odvedenou práci a vstřícný, milý přístup. I v zaměstnání mám pozitivní ohlasy u kolegyň. Některé si vyžádaly kontakt na pana primáře. 👍🙂 (zdroj Estheticon)

_
Odstranění lipomu
Novros
22. 12. 2023

Chtěl bych poděkovat panu doktorovi, zákrok odstranění velkého lipomu provedl v lokální anestezii, kterou nikde jinde nechtěli podstoupit. Byl jsem velmi spokojený, rána se krásně hojí. Pan doktor byl velmi příjemný a sympatický, na sále byla uvolněná atmosféra. Novosad. (zdroj Estheticon)

_
Operace horních víček
Honov
13. 12. 2023

V listopadu 2023 jsem podstoupila operaci horních víček. Chtěla bych poděkovat celému týmu Venusium Clinic za příjemný, milý a profesionální přístup. Dokonce jsem se i s panem doktorem Chorvátem zasmála. Všem doporučuji! (zdroj Estheticon)

_
Modelace prsou
AnnaPtackova
22. 11. 2023

Jsem měsíc po explantaci (vyjmutí) implantátů s kapsulotomií (odstranění kapsuly = vazivovým obalem kolem implantátů) s následnou modelací prsů včetně korekce (zmenšení) dvorců. Více než rok jsem trpěla opravdu velkou bolestí, jakýkoliv dotyk, natažení rukou - znamenal ,,muka,,. Implantáty jsem měla 14 let (vloženy na jiné klinice). Jelikož se bolest stupňovala, navštívila jsem pana doktora s prosbou o konzultaci - na postupu jsme se ihned shodli. Jeho lidský a přátelský přístup s okamžitým řešením byl právě to - co jsem potřebovala. Ještě tentýž den, jsem dostala termín nástupu na kliniku - a to přesně za týden. Perfektní a žádoucí. Pan doktor mi vše vysvětlil, zodpověděl veškeré otázky, a ani na vteřinu jsem neměla pocit obav. Operace dopadla bravurně. Pooperační výsledek je perfektní (a to zdaleka není finální výsledek). Vše proběhlo bez komplikací, jizvy se krásně hojí, žádné modřiny, žádné bolesti a hlavně maximální a okamžitá úleva. Vážený pane doktore, patří Vám velké díky. (zdroj Estheticon)

_
Abdominoplastika
MaruBrejnikova
22. 11. 2023

Pan doktor Martin Chorvát mi byl doporučen a za toho doporučení jsem velmi ráda. Byla jsem na abdominoplastice se suturou svalů, modelaci prsou a vložení implantátů Meteor. Operace dopadla super sice jsme měla pooperační obtíže, dostal se mi do jizvy zánět (fistula), který jsem řešila po kontrole s panem doktorem. Jeho lidský přístup jsem velice ocenila, protože jsem měla strach. Vše mi vysvětlil a ujistil, že bude vše v pořádku. Byla jsem vzorný pacient a opravdu jsem poslouchala ač to většinou nedělám. Poctivě jsem nosila kompresní prádlo, pravidelně a poctivě masírovala jizvy a výsledek je úžasný. Ještě chodím na laserové ošetření jizev na Venusium Clinic a je to úplný zázrak, jizvy opravdu mizí. A to důležité jestli bych do toho šla znovu ANO s panem doktorem určitě. Velké díky (zdroj Estheticon)

_
Zvětšení prsou, labioplastika, Profhilo, korekce brady a zvětšení rtů
LanaSan
16. 11. 2023

U pana doktora jsem podstoupila už několik zákroků - zvětšení prsou, labioplastiku, Profhilo, korekci brady a zvětšení rtů. Vždy maximální spokojenost s přirozeným výsledkem a i pro další zákroky si znova zvolím právě jej. (zdroj Estheticon)

_
Abdominoplastika
VilmaHa
14. 11. 2023

Chtěla bych vyjádřit neskonalou vděčnost směřující k panu doktorovi. Když jsem přišla do ambulance, se svým trápením, vzniklém po 4 císařských operacích. Velmi empatický, klidný a teď už můžu říct i velmi zručný a šikovný pan doktor Martin Chorvát, mi vrátil úsměv na tvář. Mé bříško takhle Krásné nikdy nebylo. Velký dík za lidský přístup v i následné léčbě. Jsem vděčná, že jsem měla to štěstí a pan doktor mi vstoupil do života. Více takových mladých doktorů. Ať se Vám daří. (zdroj Estheticon)

_
Kyselina hyaluronová
Andreavosa
8. 11. 2023

Krásné prostředí a profesionální přístup Venusium Clinic, naprosto precizní a bezbolestná práce MUDr. Chorváta. Doporučuji všem! (zdroj Estheticon)

_
Operace očních víček
LibuseHabartova
7. 11. 2023

Už delší dobu mě trápilo, že mám privrene oci a mám nadbytek kůže, jak u horních, tak i dolních víček. Začala jsem uvažovat o estetickem zákroku a hledala recenze na kliniky a plastické chirurgie. Objevila jsem společnost Estheticon, která má výborné recenze a její lékaři také. Zvolila jsem MUDr.Chorvata, který má vynikající pověst a bavič operuje i ve Zlíně, což pro mě bylo i velmi dostupné. S přístupem, provedením a následnou péči jsem byla velmi spokojená. Vřele doporučuji. (zdroj Estheticon)

_
Laserová epilace
JelinkovaA
2. 11. 2023

Venusium clinic pana doktora Martina Chorváta vřele doporučuji. Na tuto kliniku chodím na laserovou epilaci. Je to skvělé místo plné úžasných, milých lidí na svém místě. Sestra, ke které chodím na epilaci je naprosto úžasná, milá, empatická a zajímá se o klienta, aby bylo vše v pořádku a hlavně svou práci dělá naprosto skvěle, tak aby klientovi neublížila, ale práci odvedla na 100%. Laserová epilace je naprosto bezbolestná. Pro mě osobně je to takový cca 30 minutový relax, kde ještě jako bonus přicházím o tak nechtěné chloupky. (zdroj Estheticon)

_
Augmentace prsou
Terezie12
26. 10. 2023

V srpnu 2023 jsem podstoupila u pana Dr. Chorváta augmentaci prsou v Premier Clinic a pana doktora i kliniku doporučuji na 100%!!❤️ I přestože se mi jedna jizva po operaci špatně hojila, pan doktor ihned jednal a hned druhý den po zjištění mi byla jizva přešita. Jsem s prsy nadmíru spokojená, dodaly mi sebevědomí, cítím se opravdu krásná!!💕Mám kulaté implantáty 440 ml značky Mentor. Pan doktor Chorvát je moc sympatický, vtipný a opravdový profesionál. V případě, že bych uvažovala o dalším zákroku, volila bych zásadně jeho!🙌🏼 (zdroj Estheticon)

_
Augmentace prsou
Tereza_Nahlovska
20. 10. 2023

Pana doktora velmi doporučuji. Na první návštěvě jsme společně vybrali vhodný tvar a velikost, dohodli jsme se na anatomický Mentor 330ml. Operace proběhla 16.8. bez komplikací, hospitalizace byla v rámci jedné noci a byly mi poskytnuty léky na tišení bolesti a kompresní podpresenka, kterou jsou následně nosila 2 měsíce. Rekonvalescense probíhala také bez komplikací, po dobu prvních dvou týdnu jsem užívala antibiotikum v rámci prevence a léky proti otokům. První měsíc jsem nosila také stabilizační pás. V tuto chvíli jsou již prsa hezky usazená, bradavky citlivé a jizvy se krásně hojí. Děkuji panu doktorovi za péči a krásná prsa. (zdroj Estheticon)

1 |

Venusium Clinic

Kontakt

Recepce, objednávky
+420 773 456 784
[javascript protected email]

Kontakt v případě dotazů
+420 774 393 017
(např. ohledně rekonvalescence po zákroku)

Adresa

Venusium Clinic - Praha
Babická 2387/6, 149 00 Praha 11 – Chodov
Vchod na kliniku z ulice Pyšelská.

Venusium Clinic - Zlín
tř. Tomáše Bati 508, 760 01 Zlín
OKO, Zlín - multifunkční budova, 3. patro

Otevírací doba

Praha
8.30 h – 18.00 h
pondělí – pátek

Zlín
otvírací doba dle objednání

Cookies