Facelift
operace ptózy obličeje

Popis zákroku

DÉLKA ZÁKROKU  od 120 minut
ANESTEZIE  lokální
REKONVALESCENCE  14 dní

Lifting obličeje je stále oblíbenějším zákrokem kosmetické chirurgie. Jde o účinný způsob, jak zvrátit známky stárnutí, jako je ochablost kůže na obličeji a některé typy vrásek. Nejlepších výsledků dosahuje tato operace u spodní části obličeje, krku, dekoltu a podbradku. Facelifting dokáže také zlepšit velké vrásky v dolní části obličeje, například vrásky od nosu k ústům – (nasolabiální vrásky)

Lifting obličeje nejčastěji podstupují pacienti ve věku 50 – 60 let, kdy je také nejúčinnější. Naši kliniku navštěvují i mladší klientky řádově od 40 let – vše závisí od individuální osobní konzultace.

Lifting obličeje se obvykle provádí ambulantně v lokální anestézii/analgosedaci.  Může zahrnovat aplikaci lokálních anestetik, či sedativ, popřípadě celkovou anestezii. Zákrok může trvat okolo 2-3 hodin v závislosti na složitosti úkonu (případně v kombinaci s liposukcí podbradku) a člověk může obvykle odejít domů ještě týž den. Facelifting je možné doplnit o další úkony kosmetické chirurgie, například liposukci podbradku nebo operaci horních či dolních víček. Těmito kombinacemi lze dosáhnout mnohem lepšího efektu a mladšího vzhledu. Po výkonu nosí klient kompresní pooperační ohlávku( bandáž) po dobu 14 ti dní nonstop. Po 4. dnech od výkonu je možné osprchovat operační ránu i vlasy, poté operační rány desinfikovat a obličej nakrémovat doporučeným krémem. Bandáž podporuje hojení působením tlaku a taky dochází k rychlejšímu vstřebávání otoku. Stehy jsou vstřebatelné a není nutné je odstraňovat.

Kontakt

Nezávazná konzultace

Jméno a příjmení
Pole je povinné
E-mail
Pole je povinné
Pole je povinné
Zpráva
Pole je povinné
* Povinný údaj

Kontaktuje mě

Vyplňte Vaši e-mailovou adresu nebo telefonní číslo a my Vás budeme kontaktovat.

Jméno a příjmení
Pole je povinné
Pole je povinné
* Povinný údaj

Venusium Clinic

Kontakt

Recepce, objednávky
+420 773 456 784
[javascript protected email]

Kontakt v případě dotazů
+420 774 393 017
(např. ohledně rekonvalescence po zákroku)

Adresa

Venusium Clinic - Praha
Babická 2387/6, 149 00 Praha 11 – Chodov
Vchod na kliniku z ulice Pyšelská.

Venusium Clinic - Zlín
tř. Tomáše Bati 508, 760 01 Zlín
OKO, Zlín - multifunkční budova, 3. patro

Otevírací doba

Praha
8.30 h – 18.00 h
pondělí – pátek

Zlín
otvírací doba dle objednání

Cookies