Laserové odstranění tetování
HELIOS IV 785™

HELIOS IV 785™

HELIOS IV 785™ je jedinečný laser, který spojuje Pico a Nano technologie pro dokonalý zážitek z léčby na obou stranách. Lékaři si pochvalují lepší výsledky a pacienti možnost odstranění tetování, benigních pigmentových lézí, rozjasnění i tónování pleti a mnoho dalšího.
Začleněním pikosekundové vlnové délky 785 nm, nanosekundové 1064 a 532 nm, je technologie HELIOS IV 785 navržena tak, aby umožnila lékařům přizpůsobit léčbu pro dosažení bezpečných, rychlých a ověřených klinických výsledků.

Pověst přístroje HELIOS

Řada HELIOS upevnila své dědictví a globální reputaci zajištěním vysoce bezpečných, rychlých a trvale stabilních laserových systémů. Začleněním pikosekundové vlnové délky 785 nm vedle nanosekundových protějšků pod jedinou platformu, HELIOS IV 785 zavádí úplnější a rozšířenější léčebná paradigmata, která mohou optimalizovat ta stávající napříč globálními medicínskými i estetickými laserovými trhy.

Informace k zákroku odstranění tetování

Za použití vyšších hodnot laserových paprsků – tedy s větším efektem, ale s nižším působením na kůži, bez jizev – je možné odstranění barevného tetování v celé škále, od tmavé až po světlejší; nutná je však vždy konzultace se lékařem, aby odstranění nechtěného či nepovedeného tetování či permanentního make-upu, bylo co nejšetrnější a nejlepší.

Kvalita našeho laseru prakticky bezbolestné odstranění skutečně umožňuje. Pro ty, kteří jsou na bolest nadměrně citliví, je připraven znecitlivující krém, který se nanáší na ošetřované místo s předstihem zhruba jedné hodiny.

Protože jedno ošetření tetování neodstraní, je nutné opakování. Tetovaný pigment totiž leží v několika hlubších vrstvách, které musí laser rozstřelit.

Opakování je možné nejdříve po 6–8 týdnech od zákroku.

Tetování provedená profesionály vám zaberou minimálně 4 – 6 ošetření. Tetování od amatérů pak o něco méně; například na odstranění permanentního make-upu stačí obvykle 2 – 3 ošetření.

Kolik zákroků je třeba, záleží na mnoha okolnostech. Třeba na složení tetovacího pigmentu, barevných odstínech či hloubce tetování. A také na tom, zda se jedná o odstranění čerstvého tetování či tetování staršího, kde je umístěno, jaký je stav imunitního systému a podobně.

Kontakt

Nezávazná konzultace

Jméno a příjmení
Pole je povinné
E-mail
Pole je povinné
Pole je povinné
Zpráva
Pole je povinné
* Povinný údaj

Kontaktuje mě

Vyplňte Vaši e-mailovou adresu nebo telefonní číslo a my Vás budeme kontaktovat.

Jméno a příjmení
Pole je povinné
Pole je povinné
* Povinný údaj

Venusium Clinic

Kontakt

Recepce, objednávky
+420 773 456 784
[javascript protected email]

Kontakt v případě dotazů
+420 774 393 017
(např. ohledně rekonvalescence po zákroku)

Adresa

Venusium Clinic - Praha
Babická 2387/6, 149 00 Praha 11 – Chodov
Vchod na kliniku z ulice Pyšelská.

Venusium Clinic - Zlín
tř. Tomáše Bati 508, 760 01 Zlín
OKO, Zlín - multifunkční budova, 3. patro

Otevírací doba

Praha
8.30 h – 18.00 h
pondělí – pátek

Zlín
otvírací doba dle objednání

Cookies