Radiesse

Popis zákroku

DÉLKA ZÁKROKU 15 minut

REKONVALESCENCE žádná

Radiesse je dermální výplň, která dodá objem, pomáhá vyhlazovat a redukovat středně těžké až těžké vrásky a má okamžitý liftingový a zpevňující účinek na pokožku. Po injekčním podání zajistí Radiesse objem a zdvih potřebný ke zmírnění příznaků stárnutí. Výrobek se v průběhu času plně vstřebá.

Jedná se o aktivní výplň, která obsahuje hydroxyapatit vápenatý pro tělo přirozenou látku. Speciální složení vápníku a fosforu obsaženého v gelu jsou pro tělo přirozené látky, proto nedochází k žádným alergickým reakcím. Výsledek je po aplikaci viditelný okamžitě a působí dlouhodobě.

Tato aktivní výplň nejen doplňuje objem, ale i díky unikátnímu složení obnovuje tvorbu kolagenu v pokožce. Radiesse se pod pokožkou chová jako podpůrná kostra, která poskytuje strukturu a stimuluje vaši vlastní produkci kolagenu. Tento proces pokračuje ještě několik měsíců po aplikaci. Radiesse vydrží dle klinických studií rok až rok a půl a poté lze opakovat.

Ideální pro doplnění chybějícího objemu tváře, krku a rukou.

Průběh zákroku

Jedná se o mininvazivní zákrok bez nutnosti anestezie. Výplň Radiesse se aplikuje tenkou kanylou, díky tomu je zákrok prakticky bezbolestný. Avšak pro pohodlí našich klientů lze využít možnosti lokální anestezie.

Doporučení

Na omlazující účinky nemusíte čekat. Ihned po zákroku se můžete těšit ze skvělých výsledků. Po zákroku odcházíte domů, jen je potřeba myslet na několik následujících doporučení - prvních pár dnů po aplikaci výplní nedoporučujeme pobyt v sauně, bazénu a zvýšenou fyzickou aktivitu. Po zákroku se může na kůži objevit mírné zarudnutí, otok či drobná modřinka, kterou můžete zamaskovat make-upem.

Kontakt

Nezávazná konzultace

Jméno a příjmení
Pole je povinné
E-mail
Pole je povinné
Pole je povinné
Zpráva
Pole je povinné
* Povinný údaj

Kontaktuje mě

Vyplňte Vaši e-mailovou adresu nebo telefonní číslo a my Vás budeme kontaktovat.

Jméno a příjmení
Pole je povinné
Pole je povinné
* Povinný údaj

Venusium Clinic

Kontakt

Recepce, objednávky
+420 773 456 784
[javascript protected email]

Kontakt v případě dotazů
+420 774 393 017
(např. ohledně rekonvalescence po zákroku)

Adresa

Venusium Clinic - Praha
Babická 2387/6, 149 00 Praha 11 – Chodov
Vchod na kliniku z ulice Pyšelská.

Venusium Clinic - Zlín
tř. Tomáše Bati 508, 760 01 Zlín
OKO, Zlín - multifunkční budova, 3. patro

Otevírací doba

Praha
8.30 h – 18.00 h
pondělí – pátek

Zlín
otvírací doba dle objednání

Cookies