Profhilo

Popis zákroku

DÉLKA ZÁKROKU 10 minut

REKONVALESCENCE žádná

Profhilo je čistá kyselina hyaluronová určená ke zlepšení vlastností kůže. Nejedná se ale o výplň jako takovou zvětšující objem, ani nejde o typickou mezoterapii. Spíše by se dalo popsat jako superskin booster, který zvyšuje hydrataci a spouští produkci vlastního kolagenu a elastinu, tím zlepšuje kvalitu kůže.

Při tomto procesu se díky zlepšení mechanických vlastností úspěšně odstraňují již vzniklé mírné vrásky. Profhilo má i další z výhod. Díky své struktuře stačí pro omlazení celého obličeje pouhých 10 vpichů (5 na každé straně obličeje), u ostatních injekčních výplní je to daleko více.

Profhilo je ideální pro všechny, kdo řeší počínající známky stárnutí – pokles, ochabnutí, vrásky. Preventivně je ošetření vhodné již od 25 let.

Průběh zákroku

Při ošetření se používají velmi tenké jehly. Když si k tomu připočtete malý počet vpichů, který pro hydrataci pleti postačí, zjistíte, že není potřeba žádná anestezie. V případě, že by přece jen zákrok byl pro vás nepříjemný, lze využít vlastnosti anestetického krému.

Kontraindikace a doporučení

Před aplikací je vhodné několik dní neužívat léky s kyselinou acetylsalicylovou a nesteroidní antirevmatika (Acylpyrin, Ibuprofen, Aspirin, atd.). Léky na ředění krve je nutné vysadit 1 týden před aplikací. 7 - 10 dní vynechte alkoholické nápoje, kávu a vše, co by mohlo rozšířit cévy a zpomalit hojení.

Ošetření není vhodné pro těhotné a kojící ženy,  při vzácných alergiích na kyselinu hyaluronovou, v případě infekce a zánětu ošetřované partie a při akutním a chronickém onemocnění.

 

Kontakt

Nezávazná konzultace

Jméno a příjmení
Pole je povinné
E-mail
Pole je povinné
Pole je povinné
Zpráva
Pole je povinné
* Povinný údaj

Kontaktuje mě

Vyplňte Vaši e-mailovou adresu nebo telefonní číslo a my Vás budeme kontaktovat.

Jméno a příjmení
Pole je povinné
Pole je povinné
* Povinný údaj

Venusium Clinic

Kontakt

Recepce, objednávky
+420 773 456 784
[javascript protected email]

Kontakt v případě dotazů
+420 774 393 017
(např. ohledně rekonvalescence po zákroku)

Adresa

Venusium Clinic - Praha
Babická 2387/6, 149 00 Praha 11 – Chodov
Vchod na kliniku z ulice Pyšelská.

Venusium Clinic - Zlín
tř. Tomáše Bati 508, 760 01 Zlín
OKO, Zlín - multifunkční budova, 3. patro

Otevírací doba

Praha
8.30 h – 18.00 h
pondělí – pátek

Zlín
otvírací doba dle objednání

Cookies